Японія
Період проведенняЛистопад
Типактивна подорож
К-сть осібнаявно 2 місця
Вартість2280 євро
Період проведенняЛистопад
Типактивна подорож
К-сть осібнаявно 2 місця
Вартість2280 євро

Японія — геніальна в області дизайну, технологій, моди, кухні і цей список можна продовжувати до безкінечності. Тут розробляють найсучасніші технологічні дива від роботів та штучного інтелекту до найшвидших поїздів у світі. І тим не менше, давні звичаї та традиції — це не лише данина предкам, а невід'ємна частина життя японців — атмосферні буддистські та синтоїстські храми, чайні церемонії, гейші, захоплюючі фестивалі та древні історичні пам'ятки, що гармонійно поєднуються з футуристичними пейзажами.

 

Якщо в мегаполісах панує ідилія технологій, то у невеличких містечках — цілковита гармонія звичаїв та природи.  Давні монастирі, що ховаються у гущі прадавніх лісів; пам'ятники культури, посеред садів сакури; храми з яких відкриваються краєвиди на вершини Такао (Takao) чи гору Фудзі (Fuji). Щоб наші учасники змогли якомога краще заглибитися у культуру Японії, ми розробили маршрут, який відкриє контрасти цієї країни. Ми побуваємо у футуристичному Токіо (Tokyo) — столиці технологій, традиційному Кіото (Kyoto), в Нарі (Nara) та Камакурі (Kamakura) з величними стародавніми храмами та монастирями, які ховаються в яскраво-червоному листі осіннього клену, в Одаварі (Odawara) та Хаконе (Hakone), звідки можна побачити найвідомішу пам'ятку Японії — вулкан Фудзіяма.

Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

команду сформовано
15.01.2021 - 26.01.2021
Cерпень
команду сформовано
30.09.2021 - 15.10.2021
команду сформовано
Вересень
команду сформовано
Листопад
дізнатися деталі
Листопад
дізнатися деталі
Дізнатись більше