Мадагаскар
Період проведенняВересень
Типактивна подорож
К-сть осіб2 вільних місця у команді
Вартість1880 євро
Період проведенняВересень
Типактивна подорож
К-сть осіб2 вільних місця у команді
Вартість1880 євро

Далека країна Мадагаскар, вважається четвертим найбільшим островом Світу ! Цікаво, що острів Мадагаскар відокремився від Африки 160-165 млн років тому, а від Індії — близько 88 млн років тому. Завдяки цьому - тут вражаюча різноманітність  та неповторний рослинний і тваринний Світ — більше 90% видів живих істот з Мадагаскару не зустрічаються більше ніде в світі.

 

На Мадагаскарі проживають аж 18 ! етнічних груп, а лемурів можна зустріти лише тут. Їх тут дійсно можна побачити дуже багато. У цій надзвичайно різноманітній та насиченій подорожі, ми змінимо багато географічних зон, прогуляємось парками лемурів, побачимо національний символ Мадагаскару - алею баобабів, а також вражаючий кам’яний ліс Цинги. Окрім ми зробимо фантастичний сплав річкою, яка впадає до Індійського океану та будемо бачити як живуть місцеві.

Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

Що очікувати ?

Що очікувати ?

Необхідні вимоги: профілактичні антималярійні засоби, закордонний паспорт (термін дії - не менше 6 місяців з дати повернення з подорожі)  

 

У цій подорожі ми будемо пересуватись кількома видами транспорту - джипами, приватним транпортом, човнами, літаками. Формат - динамічний.

 

Ми будемо у близкості контактувати з місцевими жителями віддалених сіл, у яких немає жодних благ цивіліазації.   

 

Протягом маршруту нас будуть супроводжувати (окрім представників команди) місцеві гіди, які будуть дбати про безпеку та домовленості з місцевими.   Це подорож, яка може кардинально змінити світогляд - спостереження за феноменальним життям місцевих та унікальним тваринним Світом - принесе неймовірне задоволення.   

У вартість експедиції входить:

У вартість експедиції входить:

Трансфери з/в аеропорту;  

 

Внутрішній переліт Морондава - Антананаріво;  

 

Екскурсії по містах;  

 

Ночівлі у готелях по маршруту, лоджіях і еко - бунгало;   

 

Вхідні квитки в храми, парки та інші пам'ятки по маршруту;  

 

Супровід місцевих гідів;  

 

Квитки на весь транспорт у межах подорожі ;  

 

Приватний комфортабельний автобус;  

 

Послуги водія;  

 

Паливо;  

 

Cупровід українськими гідами;  

 

Cніданки у готелях;  

 

Вхідні квитки в нац. парки країни;  

 

Тур на джипах у парк Цинги;  

 

Сплав по річці та кемпінгове спорядження;   

 

Cупровід охорони на певних ділянках маршруту; 

Не входить:

Переліт до Антананаріво і назад (800 євро і вище);   

 

Страхування;   

 

Сувеніри;   

 

Витрати на об’єкти які на Ваш розсуд поза маршрутом;  

 

Харчування - від 15 євро/день;   

 

Віза Мадагаскару (40 дол);   

 

Відвідання Маврикію (на власний розсуд); 

команду сформовано
15.01.2021 - 26.01.2021
Cерпень
команду сформовано
30.09.2021 - 15.10.2021
команду сформовано
Вересень
команду сформовано
Листопад
дізнатися деталі
Листопад
дізнатися деталі
Дізнатись більше