Кіліманджаро
Період проведенняЛипень 2021 (2 - 13 липня)
ТипСходження та сафарі
К-сть осібдо 17 учасників
Вартість2400 EUR
Період проведенняЛипень 2021 (2 - 13 липня)
ТипСходження та сафарі
К-сть осібдо 17 учасників
Вартість2400 EUR
Кіліманджаро

Сходження до знаменитих "снігів Кіліманджаро" - найвищої вершини Африки. Досягнення і досвід, що залишиться з вами назавжди і будуть мотивувати впродовж всього життя. 

 

Ми випробували на собі та обрали 7-ми денне сходження за маршрутом Мачаме. Це неймовірний маршрут, який у попередній подорожі дав нашій команді 100 % ву успішність сходження. Він бере свій початок в тропічному лісі на схилах вулкану, і проходить через всі кліматичні зони, сходячись з двома іншими маршрутами - Лемошо і Умбве в таборі Барранко на висоті 3800 метрів. Існують 6-ти і 7-ми денні програми сходження по цьому маршруту. Ми будемо йти семиденною програмою, щоб мати додатковий день ​​акліматизації і коротші переходи між місцями ночівлі.

 

Не можливо бути в Танзанії і не побувати на сафарі. Це одне з кращих місць на нашій планеті для споглядання африканських тварин в дикій природі. Саме тому ми відправимось на експедиційних джипах в пошуках левів, зебр і жирафів. І це буде справжня африканська пригода серед безмежних просторів савани. 

 

Закінчимо мандрівку на сонячному острові Занзібар, покупаємось в хвилях Індійського океану з білосніжними пляжами.
 

1 - 2 день

Початок нашого сходження. Всією командою матимемо брифінг і перевіримо остаточну готовність до сходження.  Крім українського супроводжуючого з нами буде велика команда місцевих гідів, портерів та кухарів. Вся локальна команда проходила навчання в Національному парку Кіліманджаро (KINAPA), а головні гіди мають досвід з гірського супроводу у країнах Європи. Всі гіди сертифіковані з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях і завдяки цьому досвіду кожне сходження адаптується відповідно до рівня акліматизації, щоб кожен мав змогу досягти вершини гори Кіліманджаро. Загалом протягом всього маршруту з нами буде досвідчена місцева команда з понад 30-ти гідів, кухарів і помічників. Проживання у наметах в кемпінгах по маршруту. Далі переїзд до входу в Національний парк Кіліманджаро - ворота Мачаме (1808м). Після отримання дозволу на відвідування парку і реєстрації в рятувальній службі почнемо наше сходження до табору Мачаме (3020 м).  

 

Піднімаємось схилами гори Кіліманджаро до табору Мачаме. Більша частина дня пройде у чудових та захоплюючих вічнозелених схилах гори Кіліманджаро. Це буде наш перший день на такій висоті, тому рекомендується дотримуватися наступних інструкцій: відмовитися від алкоголю, випивати щодня не менше 3 літрів води і уважно слідкувати за станом свого організму.
 


 

1 - 2 день
3 - 4 день

Зранку 3 - го дня почнемо підйом до другого табору Шира (3841 м). В цей день ми змінимо тропічний ліс на просторе плато Шира звідки відкриваються фантастичні види. Цей день досить легкий, проте вже може відчуватись вплив висоти. Важливо прислухатись до свого самопочуття та обирати найоптимальніший для себе темп. Після обіду ми зробимо невеликий акліматизаційний вихід, що добре повпливає на правильну акліматизацію.

 

Наступного ранку вихід з табору Шира і початок сходження до Лава Тауер (4630 м). Може бути важко перебувати на висоті понад 4600 м, але для гарної акліматизації тут необхідно провести хоча б 1- 2 години. В цьому місці ми пообідаємо. Далі ми спустимось до 3960 м, де перед нами відкривається вид на відому стіну Барранко. На цій висоті залишимось на ночівлю.
 


 

3 - 4 день
5 - 6 день

Ранній підйом, сніданок і початок сходження на стіну Барранко. Сходження по стінці ущелини не є складним і за часом займає всього близько години, після підйому ми зможемо перепочити біля вулкану Кібо. Через кілька годин ми здійснимо ще один акліматизаційний вихід в напрямку табору Бараф з набором висоти 200 м і  зійдемо назад в табір.

 

Наступного дня тримаємо напрямок до табору Бараф (4660 м).
Важливо в цей день не занадто поспішати, щоб економити сили перед сходженням. Після відпочинку у таборі Бараф ми здійснимо короткий  акліматизаційний вихід.
 

5 - 6 день
7 - 8 день

Штурм вершини.

Вихід з табору і початок штурму вершини Кіліманджаро. Сходження технічно досить просте, проте дається взнаки саме висота і розріджений кисень. Протягом всього сходження на кожні два учасника буде виділено власний гід, який буде стежити за вашим фізичним станом. Після сходження  ми повертаємось в табір Бараф, де відпочиваємо і продовжимо спуск до табору Міленіум (3820 м).

 

Цей табір розташований в тропічному лісі. Зранку ми відчуваємо полегшення від зниження висоти і  справжнє задоволення від здобуття вершини. Спускаємось до воріт Мвека (1640 м) і отримуємо пам'ятні сертифікати на підтвердження сходження на гору Кіліманджаро. Трансфер в готель.

7 - 8 день
9 - 10 день

Одне з кращих місць на планеті для сафарі саме у Танзанії. Ми неймовірно любимо споглядання за тваринами в дикій природі не порушуючи їх звичного способу життя. І у кожній нашій африканській подорожі ми знаходимо можливості потрапити в природне середовище і насолодитись експедиційним дослідницьким духом мандрів.

 

Ми відправимось на позашляховиках 4x4 у захоплюючу подорож національними парками відомими на весь світ. Ми матимемо великі шанси побачити левів, слонів, гепардів зебр і антилоп.

9 - 10 день
11 - 12 день

Зранку буде короткий переліт на острів Занзібар. Трансфер до готелю і білосніжні пляжі Індійського океану. Вільний час на відпочинок, засмагу і хвилі.

 

Наступного дня повернення додому по програмі або продовження перебування на о.Занзібар за особистим бажанням. Занзібар є зручним місцем прильоту та відльоту і легкий для самостійної організації свого часу на острові. Саме тому ми не бачимо доцільності перебувати групою на одному місці і розробили програму акцентовано на активні пригоди - сафарі і сходження на Кілі. За бажанням на Занзібарі можна залишитись самостійно або з іншими учасниками групи, які не захочуть повертатись в зиму :) 

 

11 - 12 день
Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

Що очікувати ?

Що очікувати ?

Готовність для сходження на Кіліманджаро

Програма "7 Summit" (сходження на найвищі точки всіх частин світу) Кіліманджаро називає вершину однією з найбільш доступних тому, що сходження не вимагає альпіністських навичок;
Найважливіше акліматизація - поступова адаптація до висоти; 
Для підготовки до сходження рекомендовано щодня приділити увагу кардіо тренуванням - щоденні пробіжки; 
Для сходження потрібна середня фізична форма. Для цього Вам має бути комфортно проходити 10-15 км за день в середньому темпі;
Для відвідування Танзанії не потрібно проходження карантину; 

 

Важливо  

Для безпеки і спокою кожного з учасників нашої експедиції ми прийняли рішення про проходення кожним учасником ПЛР тесту за 2 доби перед відльотом.


Фізична форма не гарантуватиме успішного сходження. Найважливіше це правильне планування, акліматизація і мотивація; 
Важливо відповідально поставитись до спорядження. Якісний одяг для сходження та комфортний спальний мішок - дуже важливі; Спорядження також можна орендувати на місці; 
Варто бути готовим до кемпінгових високогірних умов, відсутності душу протягом сходження;
Обов’язковою є спортивна страховка з покриттям на висоті 5895 м;

 

Під час сходження
У випадку вашого різкого погіршення здоров’я місцеві гіди мають право зупинити ваше сходження на Кіліманджаро через гострий прояв гірської хвороби і організувати ваше повернення на меншу висоту; 
Концентрація кисню на вершині є низькою. Це може створювати дискомфорт у вигляді задишки, болю голови та нудоти. Ключовим елементом планування успіху експедиції - є акліматизація. Саме тому ми великий акцент ставимо на численні акліматизаційні виходи; 

 

Щеплення
- Рекомендовано щеплення від жовтої лихоманки; Проконсультуйтесь зі своїм лікарем. 

- Танзанія - є зоною малярії. Щодо необхідності прийому антималярнійних препаратів проконсультуйтесь зі своїм лікарем. 

 

Погода
Січень вважається найкращим періодом у році для сходження в екваторіальній Африці. В цей час погода більш передбачувана; Температура на вершині коливається від -5 до - 15 °C;

Список спорядження

Одяг на температуру до - 15 градусів на вершині


Міцні та теплі трекігові черевики


Додаткове взуття - трекінгові кросівки


Термобілизна


Светри, фліс


Баф, балаклава


Вітро- та водозахисна штурмова мембранна куртка і штани 


Пухова куртка для сходження (в ній має бути комфортно при -15)


Теплі трекінгові штани 


Зручні додаткові штани для трекінгу


Декілька запасних трекінгових шкарпеток (саме трекінгових - щоб було комфортно долати відстані)


Пончо, накидка на наплічник від дощу


Шапка та рукавиці (теплі лижні)


Наплічник об'ємом 60 - 80 літрів з основними речами, який будуть нести портери


Додатковий наплічник об'ємом до 40 літрів для особистих речей, які потрібні протягом дня 


Спальний мішок на температуру комфорту - 10 градусів


Сонцезахисні окуляри для високогірного сходження


Особисті ліки


Сонцезахисний крем


Маска для сну, беруші


Ліхтарик туристичний


Трекінгові палиці

У вартість подорожі – експедиції входить:

Входить у вартість

Державний перміт (дозвіл) національного парку на сходження до Кіліманджаро 

 

Трансфери на маршруті

 

Експедиційні сафарі позашляховики 4x4

 

Паливо, послуги водіїв, місцевих гідів під час проведення сафарі

 

Вхідні квитки в національні парки та сафарі

 

Проживання в готельних та сафарі-кемпах за програмою

 

Проживання в наметових містечках при сходженні

 

Послуги англо-україномовних гірських гідів

 

Харчування в готелях (сніданок)

 

Харчування під час сходження (сніданок, обід і вечеря)

 

Групова аптечка, кисень, кисневий бокс

 

Харчування на сафарі 

 

Послуги місцевих провідників, кухарів та координаторів експедиції під час сходження

 

Послуги портерів 

 

Спорядження для кемпінгу (намет, килимок, групове спорядження для іжі) 

 

Готель у останній день перебування на Занзібарі 

 

Трансфери з готелю та у готель на Занзібарі

Не входить у вартість

Танзанійська віза 45 EUR (по прильоту) 


Переліт до Танзанії від 650 EUR + внутрішній переліт від 100 EUR


Чайові місцевим портерам, кухарям, гідам від 150 EUR (особливість танзанійского напрямку)


Додаткове харчування, поза програмою 


Особисте страхування 
 

команду сформовано
15.01.2021 - 26.01.2021
Cерпень
команду сформовано
30.09.2021 - 15.10.2021
команду сформовано
Вересень
команду сформовано
Листопад
дізнатися деталі
Листопад
дізнатися деталі
Дізнатись більше