Ісландія
Період проведенняCерпень
Типактивна подорож
К-сть осіб3 вільних місця у команді
Вартість1450 євро
Період проведенняCерпень
Типактивна подорож
К-сть осіб3 вільних місця у команді
Вартість1450 євро
Ісландія – подорож в доісторичний період Землі

Комфорт версія нашої легендарної подорожі у Ісландію. Це 11 - та мандрівка клубу GoMountainsClub до Ісландії. Ночуємо у готелях та атмосферних гест - хаусах. Приватний транспорт та досвідчений водій. Супровід гіда. 

 

Охоплюємо найбільш вражаючі місця Ісландії. Не має значення у скількох країнах світу Ви побували до того — десяти чи навіть п'ятдесяти — подорож в Ісландію  закарбується у пам'яті надовго. Побувати в Ісландії потрібно не тому що це мейнстрім. Це не просто інша країна і культура, а одне з найунікальніших місць в планетарному масштабі. Це країна з крижаним серцем з якої назовні вириваються спалахи гарячого полум’я глибоких надр Землі! Все це можна би було побачити десь на іншій планеті, але нам неймовірно пощастило і ми можемо стати свідками позаземної природи, не здійснюючи космічної подорожі. Заточений в кригу вогонь, що виривається на земну поверхню — ось що таке природа цієї землі.

1 - 2 день

Приліт у Ісландію. Робимо перший крок в цю фантастичну країну. Ми потрапимо у єдиний пристанок міської цивілізації у цілій країні, її столицю — Рейк’явік (Reykjavík). Усі будиночки кольорові, сувеніри в магазинах стильні, а у кафе можна пригоститися традиційною національною стравою з протухлого акулячого м’яса — хаукарль. 

 

Вирушаємо досліджувати іншопланетні ландшафти. З в’їздом на територію національного парку Тінгветлір (Thingvellir) місцеві безлісі ландшафти вкриваються неймовірною кількістю кольорів місцевих мохів і лишайників. Шлях веде до двох найбільших ґейзерів у цій місцевості Строккюр (Strokkur), який кожні 4-6 хвилин вистрілює на висоту до 30 метрів і Ґейсір(Geysir) — озерце зеленого кольору, яке раз на декілька років вибухає струменем кип’ятку заввишки до 60 метрів! Зовсім поруч цього доісторичного місця розташований один з найвідоміших ісландський водоспадів, так звана місцева «ніагара» – Ґульфос (Gullfoss). В цей день будемо ночувати у містечку Селфосс (Sellfoss). 

1 - 2 день
3 - 4 день

Сьогодні ми подолаємо довгу, проте мальовничу дорогу до іншопланетного Ландманналаугару (Landmannalaugar). 
Тут сконцентровано багато цікавого — лавові поля, фумароли, вулкани, гарячі ріки. Під кінець ми скупаємось у одній із таких річок. 

 

З містечка Селфосс вирушаємо до водоспаду Сельяландсфосс (Seljalandsfoss). Вся фантастика у тому, що ми матимемо змогу зайти за водоспад.Наступною зупинкою буде знаменитий водоспад Скоуґафосс (Skógafoss), який вражає своєю потужністю. 
Далі прямуємо до одного з найкрасивіших чорних пляжів Ісландії Сольгеймасандур (Sólheimasandur), поблизу селища Вік (Vik).
Від містечка ми відправляємось до житла, де заночуємо і почнемо підготовку до треку. 

3 - 4 день
5 - 6 день

Здійснюємо сходження гори (Крістінартіндар — Kristinartindar 1126 м) у національному парку Ватнайокютль (Vatnajökull). 

 

День льоду, саме так ми називаємо наш п’ятий день ісландської пригоди.  Ми відвідаємо «маленьку Антарктиду» Ісландії — лагуну Йокюльсарлон (Jökulsárlón). На кінець, щоб хоч якось компенсувати холод усіх попередніх локацій, ми запросимо вас скупатися у термальних купальнях Гоффель (Hoffel) прямо під відкритим небом. 

5 - 6 день
7 - 8 день

З містечка Гофн  ми відправимось до льодовика Свінафелльсьєкулл (Svínafellsjökull), де прогуляємось околицями.  Згодом відвідаємо традиційну ферму з кіркою XIX ст. Ми повертаємося у Рейк’явік. 

 

Дорогою ми відвідаємо мис Дирхолаей. Останньою зупинкою перед Рейк'явіком буде поселення Квераґерді.  Тут є гарячі джерела, фумароли, геотермальні теплиці і станції. Ми зможемо  покупатись у одному джерел поряд з поселенням. Залежно від часу вильоту ви проводите час у Рейк'явіку у форматі вільної програми. Між іншим, у столиці Ісландії працює український магазин «Карпати». Запитайте нашого провідника адресу і відвідайте острівок українського у цій далекій країні.

7 - 8 день
Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

Що очікувати?

Що очікувати ?

Чи не буде ця мандрівка для мене надто складною?

 

Формат нашої подорожі у Ісландію — це НЕ 8-ми денний гірський похід за відсутності будь-яких благ цивілізації. За період мандрівки ми здійснимо кілька легких прогулянок і один хайкінг середньої складності. Жоден з них не потребує альпіністських навиків чи будь-якого досвіді гірських прогулянок. Зі собою вам достатньо буде мати маленький рюкзак у який покладете їжу, запасний одяг та захист від дощу. Усі решта речі залишатимуться в автомобілі.

 

Мабуть, надто важко буде подорожувати за умов такої нестабільної погоди, як у Ісландії…

 

Так, справді, Ісландія — це країна з дуже непередбачуваною погодою. Але все що вам необхідно мати зі собою — це захист від дощу і запасний одяг. В дорозі дощ нам не страшний, оскільки ми будемо їздити особистим мікроавтобусом . 

У вартість подорожі – експедиції входить:

У вартість подорожі входить:
  • - Трансфер: ми проїдемо понад 1000 км південним узбережжям Ісландії від заходу до сходу і назад. Будемо користуватись орендованим комфортабельним мікроавтобусом та замовлятимемо послуги професійного водія;

 

  • - Проживання у комфортних готелях, гест хаусах;

 

  • - Послуги професійного гіда, який володіє українською, російською та англійською мовами і є сертифікованим гірським провідником;

 

  • - Допомога у купівлі авіаквитків з будь-якого міста  до Рейк’явіка і назад за найвигіднішою ціною;

 

  • - Обслуговування паркомісць у максимальній близькості до найцікавіших об’єктів нашої мандрівки;

 

  • - Купівля вхідних квитків у туристичні об’єкти згідно маршруту;

 
Не входить у вартість :
  • - Переліт до Рейк’явіка  і назад (від 300 євро);

 

  • - Вироблення страхового полісу ;

 

  • - Харчування;

команду сформовано
15.01.2021 - 26.01.2021
Cерпень
команду сформовано
30.09.2021 - 15.10.2021
команду сформовано
Вересень
команду сформовано
Листопад
дізнатися деталі
Листопад
дізнатися деталі
Дізнатись більше