Індонезія і Сингапур
Період проведенняСерпень
Типактивна подорож
К-сть осіб3 вільних місця у команді
Вартість1790 євро
Період проведенняСерпень
Типактивна подорож
К-сть осіб3 вільних місця у команді
Вартість1790 євро

Індонезія — це дійсно вражаючий колорит, природа та привітні місцеві жителі. Атмосфера спокою та розслабленості у всьому. Ми починемо нашу мандрівку з Балі. Тут ми відвідаємо місто Убуд, яке вважаємо найатмосфернішим місцем на Балі — храми, рисові поля та просто неймовірні люди.


На острові Ява здійснимо сходження на вулкан Іджен, який відносять до найкрасивіших вулканів Індонезії. Тут можна спостерігати унікальне явище — світіння газів синім кольором. Також побачимо сірчане озеро, де навіть зараз, добувать сірку.
Не менш вражаючою частиною нашої мандрівки буде подорож до островів Комодо, де ми на власні очі побачимо комодських варанів - останніх "драконів"  на Планеті Земля.


Окрім цього нас чекає рафтинг, сноркелінг - плавання у коралофих рифах з екзотичними рибками та скатами Манти. Безумовно ми намагатимемось дізнатись більше про культуру Індонезії - ми відвідаємо традиційний танець Кечак та шоу Рамаяна.
Незчислені білосніжні пляжі, дикі та вражаючі скелі, моторні човни, ліс мавп та ще багато і багато всього. І звичайно традиційна індонезійська кухня. Все це у одній неймовірній подорожі.

1 - 2 день

Зустрічаємось в аеропорті острова Балі (Денпасар). Відпочинок після перельоту. 
 

Переїдемо на швидкісному човні на райський острів Лембоган. Тут ми зупинимось на 2 ночі. Джунглі, найбілосніжніші пляжі, скелі та відчуття повної ізольованості від світу. 
 

1 - 2 день
3 - 4 день

Їдемо до найкращих білосніжних  пляжів, скельних обривів та найбільш чудових місць острова Нуса Пеніда. Ввечері ми повертаємо швидкісним човном на острів.

 

З самого ранку повертаємось приватним транспортом проїдемо південною частиною острова Балі — відвідаємо храми. Після прибуття на Яву, після поромної переправи ми поселяємося у готель для короткого відпочину — цієї ночі ідемо до найкрасивішого вулкану Індонезії - Іджену.

 

 

3 - 4 день
5 - 6 день

Після виходу на вулкан Іджен спускаємось та  відпочиваємо декілька годин у готелі. 
Далі ми повертаємось на Балі північною частиною острова, де побачимо нові унікальні храми та місця. 
Переїзд у місцевість Убуд.  

 

Нас чекатиме прогулянка по маршруту серед рисових полів, відвідаємо місцеві храми, побуваємо в знаменитому Лісі мавп.   
Ввечері відвідаємо атмосферне та унікальне шоу кечак. 

5 - 6 день
7 - 8 день

В цей день в нас буде час на Убуд, ми здійснемо рафтинг та відчуємо колорит цього неймовірного місця. 

 

У нас буде переліт з Балі на унікальний острів Комодо, де проживають комодські дракони (варани). Час на Комодських островах. 

 

 

7 - 8 день
9 - 10 день

Ми будемо пересуватися моторним човном серед унікальних островів та здійснимо короткі легкі переходи у супроводі місцевих гідів, які покажуть нам комодських варанів, які є безпечними для людини. Також прекрасні острови, унікальна фауна та флора і атмосфера.    Час на Комодських островах до обіду. Порелаксуємо і позасмагаємо на білосніжних пляжах. Переліт на Балі, повернення. 

9 - 10 день
11 - 12 - 13 день

Вільний день на острові Балі.    З самого ранку ми вилітаємо у Сінгапур. У аеропорту оформляємо транзитні візи. Прогуляємося цим вражаючим містом. Цю частину подорожі можна пропустити і 11-ого дня ввечері (або 12-ого вночі чи протягом дня) повернутись додому.    Час для огляду міста, релаксу і насолодження сингапурською атмосферою. Виліт додому вечірнім або нічним рейсом.   

11 - 12 - 13 день
Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

Що очікувати ?

Що очікувати ?

На період перебування до 30 днів для громадян України віза в Індонезію не потрібна. 

 

Транзитна віза в Сінгапур оформлюється в аеропорту після прибуття — основним фактором надання візи на 96 години є наявність квитків на виліт з Сінгапуру. 

 

Cерпень - Вересень один з найкращих періодів для подорожей у Індонезію — погода суха, зі стабільним теплом та ясними днями.

У вартість подорожі – експедиції входить:

Входить у вартість:

Подорож у комфортній приватній групі;  

 

3 внутрішні перельоти — Денпасар — Лабуан-Баджо (в обидва боки); Денпасар — Сінгапур;  

 

Проживання у готелях протягом маршруту.   

 

Харчування: cніданки;  

 

Вхідні квитки в храми, парки та інші пам'ятки по маршруту;  

 

Вхідний квиток на вечірнє традиційне шоу Кечак;  

 

Супровід місцевого гіда на вулкан;  

 

Нічний тур та вхідні квитки та вулкан Іджен;  

 

Подорож орендованим транспортом на острів Ява та вхідні об’єкти по дорозі;  

 

Рафтинг тур у джунглях;  

 

Сноркелінг на островах;  

 

Переліт на острів Комодо;  

 

Трекінг на острові Комодо;  

 

Приватні трансфери у парку Комодо — моторні човни;  

 

Супровід місцевих гідів у парку Комодо;  

 

Супровід представника клубу GoMountains по всьому маршруту;  

 

Приватний комфортабельний автобус;  

 

Швидкісні моторні човни на острови Нуса-Пеніда та назад;  

 

Послуги водія;  

 

Паромна переправа між островом Балі та Ява у два боки;  

 

Трансфери з аеропорту і у аеропорт.  

Не входить у вартість:

Переліт з вашого міста до о. Балі та Сінгапуру і назад — від 700 євро.   

 

Харчування: обіди і вечері — від 20 євро/день;   

 

Особисте страхування;  

 

Відвідування довільних об’єктів і переміщення в вільні дні;

команду сформовано
15.01.2021 - 26.01.2021
Cерпень
команду сформовано
30.09.2021 - 15.10.2021
команду сформовано
Вересень
команду сформовано
Листопад
дізнатися деталі
Листопад
дізнатися деталі
Дізнатись більше