• МАРОККО: ГОРИ АТЛАС, ПУСТЕЛЯ САХАРА, АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН, ДАВНІ МІСТА Й ТРАДИЦІЙНІ СЕЛА.
  • ЛАТИНСЬКА АМЕРИКА: ДОРОГОЮ ІНКІВ В ПЕРУ
Дізнатись більше
Про нас

Ми клуб пригодницьких мандрівок світом. Ми об'єднуємо усіх, хто любить пізнавати найвідаленіші куточки нашої планети. Якщо хоча б на мить видалося, що мандри з нами такі ж звичайні, як і сотні інших, тоді подумайте ще раз, а ще краще подивіться, чому ж подорожі з клубом унікальні.
 Думаємо, ви вже розумієте, що ми НЕ турфірма. Ми клуб, спільнота людей — у нашій команді досвідчені мандрівники, альпіністи і гірські провідники. З нами подорожують молоді, активні і креативні люди, які постійно розвиваються та реалізовують свої мрії. Подорожуючи з нами, ви отримуєте якісні знайомства з близькими по духу людьми. Хтозна, можливо, саме в мандрівці ви знайдете бізнес-партнера, майбутнього друга чи навіть кохання? У наших пригодницьких подорожах трапляється абсолютно все! Як вам вже вдалося зрозуміти, ми – фанати цієї справи.
 І хочемо, щоб ви захопилися мандрами так само і навіть сильніше! Саме тому для наших пригод ми обираємо ті місця на планеті, від яких перехоплює подих!

Чому саме ми?

З нами легко перезавантажитися серед екзотичних пейзажів і гірських вершин. Ми обираємо для своїх мандрівок ті країни, у яких можна потрапити в гірську місцевість і проводити там гірські трекінги — одноденні походи від 7 до 15 км. Такі дистанції комфортні навіть для початківців.

Пригодницькі подорожі з нами — це нетуристичні локації далеких країн, а також всесвітньо відомі місця, як наприклад, Мачу-Пікчу чи Торрес-дель-Пайне. Ми обираємо найепічніші країни: Перу, Непал, Ісландія, Норвегія, Марокко, Агентина, Чилі та багато інших. Щороку ми удосконалюємося і ставимо цілі побувати у найбільш вражаючих місцях планети.

Подорожі у компанії однодумців та форматі невеликих груп. З нами подорожують чудові молоді люди: активні, спраглі до пригод і такі, що хочуть відкривати для себе світ без кордонів. Багато учасників мандрівок вперше наважуються на далеку пригоду, але після цього стають тотально залежними від подорожей.

Не просто мандрівки, а пригоди в неймовірних країнах. З нами ви відкриєте для себе унікальні куточки світу, незабутні гірські краєвиди та древні міста; особисто торкнетеся тисячолітніх звичаїв, культур та скуштуєте страви найбільш екзотичних кухонь світу.

Наші подорожі

Ісландія – подорож в доісторичний період Землі

Незабутня трекінгова та пригодницька подорож до гейзерів, вулканів, термальних озер, льодовиків, гір і океану — туди, де здається, наче...

Детальніше

Марокко: гори Атлас, пустеля Сахара, Атлантичний океан, давні міста й традиційні села

Марокко — дивовижний край з надзвичайно колоритною природою та давньою культурою. ...

Детальніше

Японія

Японія — захоплює контрастами, поєднанням традиційного і сучасного, досконалого і прекрасного...

Детальніше