5 місць, які варто відвідати в Перу

В Перу старовинні, колоніальні та сучасні традиції збираються разом, тому незалежно від того любите ви історію чи культуру, авантюри та трекінг — Перу пропонує безліч місць. Тож  не дивно, що його давні міста та різноманітні екосистеми приваблюють відвідувачів з усього світу, що робить його одним з найпопулярніших місць в Південній Америці. Що подивитися в Перу від джунглів Амазонії до Мачу-Пікчу.

APL_3708
ЛІМА

Ліма є столицею Перу та символом його іспанської колоніальної історії, промисловості та незалежності. Немає кращого способу насолодитися прибережними краєвидами Ліми, ніж у районі Мірафлорес. Прогулянка Парком дель-Амор, звідки відкриваються види на Тихий океан, або вершина давньої глинистої піраміди Хуака-Пулланна.

unnamed

Якщо ви любите шопінг — Larcomar ідеальне місце для цього. А любителі історії можуть відвідати музей Ларко, де є давня колекція доколумбових експонатів корінних народів Перу.

КУСКО
Ліма, хоч і офіційна столиця Перу, але Куско — це древня столиця імперії Інків, а в 1983 році ЮНЕСКО оголосила його об’єктом світової спадщини.  Головна площа міста — Плаза де Армас — це, мабуть, найзначніше місце в місті та найкомфортніше місце для неквапливої прогулянки.

APL_5677

Площа також оточена багатьма еклектичними магазинами та ресторанами, а в архітектурі міста відображаються археологічні реліквії, артефакти та колоніальні твори мистецтва.

ДОЛИНА ІНКІВ
Священна долина, також відома як долина Урубамба —  одне з основних місць для ознайомлення з руїнами імперії інків та проведення часу на природі. Ви можете легко здійснити одноденні екскурсії в цей регіон з Куско або Мачу-Пікчу.

apl_4533
Ось декілька захоплюючих місць для дослідження в Священній долині, перш ніж здійснити подорож до Мачу-Пікчу. Салінас-де-Марас — це мережа з близько 3 000 соляних “басейнів”, що наповненюються водою з підземного джерела. Коли вода випаровується через спеку — на стінках залишається сіль. За кілька миль від Марасу знаходиться древній Морай. Вважається, що Морай був сільськогосподарською лабораторією інків. А з міста Олльянтайтамбо можна здійснити трекінг до Сонячних Воріт, звідки відкриваються прекрасні краєвиди на Анди та долину інків.

МАЧУ-ПІКЧУ
Мачу-Пікчу  одне із семи чудес світу. Щоб відвідати Мачу-Пікчу квиток необхідно придбати за кілька місяців до подорожі. Квиток можна придбати в Інтернеті на веб-сторінці перуанського Міністерства культури.

apl_4228-2

Погода тут дуже мінлива: спершу може бути сонячно та тепло, а потім хмарно, може початися дощ. Тому готуйте дощовики та теплий одяг.

АМАЗОНІЯ
Амазонія охоплює близько 60% території країни і є однією з найбільш біологічно різноманітних областей у світі. Здебільшого експедиції в джунглі мандрівники розпочинаються з Пуерто-Мальдонадо. Місто часто називають «південною столицею перуанської Амазонії» і «світовою столицею флори і фауни».

APL_5135

Саме воно є воротами для відвідування національного заповідника Тамбопата-Кандамо, який славлиться величезною різноманітністю флори і дикої фауни джунглів. Більше про те, як подорожувати джунглями, читайте на блозі GoMountainsClub або приєднуйтеся до нашої команди в Перу наступного року.